Jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: ....... 31 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: DARDANI
Komuna: Prishtinë
banesa ka dy dhoma gjjumi dhoma e ndejes kuzhina dhe tarasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim