Jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: Nazmi Mustafa 17 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria perball europrintit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa është në gjendje te rregullt. Ka një sallon dhe kuzhin, dy dhoma te fjetjes, një banjo me te gjitha elementet e duhra dhe terasen. Gjendet ne lagjen Kalabria përballë europrintit kati i 3të. Të interesuarit mund te kontaktojnë ne numrin 044 651 307.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim