Jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: argjent 06 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bill clinton
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhomshe nkatin e 6 , Posedon ashensorin dhe te gjitha kushtet per banim . Ka pamje nga parku. Gjindet afer viva marketit .
Kontaktoni ne :
049 758486
ose viber +381628103999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim