Jepet banesa me qirq

Jepet me qera nga: Sofije 29 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leahoj banesen me qira ne lagjen Dardania te parku banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite dhome fjetje kizhina ndaras taras,nxemje qendrore nga termokosi dhe uje 24 pa nderprer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim