Jepet banesa ne qira ne Shkup

Jepet me qera nga: Mari 29 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shkup, Komuna Karposh, Maqedoni
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte regulluar luks, dhe gjindet afer qendra se Shkupit, ne Komuna Karposh.
Banesa eshte dupleks, me banjo, WC, koridor, dhoma fjetjes, dhoma per femij, kuzhina me dhoma dite.
Na kontaktoni ne numrat te shkruar me siper apo ne viber 00 389 78 304-364.
Çmimi eshte sipas merrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim