Jepet banese me qera ne Ulpiane te Fontana

Jepet me qera nga: Mentor Hyseni 20 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane te Fontana (te menza e studenteve)
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e trete te Fontana ne Upliane afer konvikteve te studenteve dhe menzes si dhe posedon nje dhome (apo qendrim ditor) korridor, kuzhinen dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim