Jepet banese me qera ne lagjen e spitalit

Jepet me qera nga: valmir 26 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagja e spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mbrapa Spitalit ne rrugen Holger Petersen dhe është në katin e II-të. Banesa është mirë e mobiluar,
Banesa ka këtë renditje:
Sallon,Kuzhin
Dhomë gjumi
Banjo
Terasë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim