Jepet banese me qera

Jepet me qera nga: Argjend 26 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar, dydhomeshe dhe eshte afer universitetit Iliria dhe 10 minuta ne kembe larg qendres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim