Jepet banese me qera

Jepet me qera nga: Argjend 30 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiliar dhe gjendet afer universitetit Iliria dhe vetem 10 minuta larg qendres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim