Jepet me Qera Banesa 80m² te Pallati i Drejtsise

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Dion Dje 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer Fshatit Nderkombtar
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jepet me Qira Banesa 80m², ne katin e pare, mbrapa Pallatit te Drejtesise afer Fshatit Amerikan ne Prishtine e Re. Banesa eshte e mobiluar dhe funksionale, ka keto hapesira;
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
Çmimi i qirase eshte 250 euro plus shpenzimet.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim