Jepet me qera banesa

Jepet me qera nga: Gani 06 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer termokosit rruga 28 Nentori SU 1/5 hyrja N.3 kati 4 Dardani Prishtine. Ka nje dhome te fjetjes nje dhome dite me kuzhine nje ballkon gjysma e tij e mbyllur dhe banjo me korridor.
E pershtatshme per qifte pa ose me 1 apo 2 femij te vegjel. E kompletuar me inventar.
Vetem per oferta afatgjata .Ka dhe lift i cili eshte funksional mirmbahet me kontribut mujor te banuesve.

Me respekt
Gani Abdullahu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim