Jepet me qera banesa 3 dhomeshe

Jepet me qera nga: Driton Selmanaj 03 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen kalabria, ka 3 dhoma, banjon dhe kuzhinen, gjendet ne katin e 6, lifti funksionon si dhe ka siguri te mjaftueshme. Qeraja 300 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim