Jepet me qera banesa ne Ulpiana

Jepet me qera nga: Dardan 09 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte siper restoran SYMPHONY ne ulpiane.
Banesa ka 1 dom te gjumit kuzhine dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim