Jepet me qera banesa ne lagjen Dardania mbi kurriz

Jepet me qera nga: Fadil 12 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine Dardania
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne lagjen Dardania mbi kurriz ne Prishtine. Banesa ka 2 dhoma dhe kuzhinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim