Jepet me qera banesa

Jepet me qera nga: Afijete Morina 08 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Ulpiane afer restorant ''Simfonia''. Banesa eshte ne katin e trete me nje dhome ku gjendet kuzhina, koridori, banjoja, shpajz dhe nje sallon te vogel. Dhe banesa jepet me qera prej muajit prill.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim