Jepet me qera

Jepet me qera nga: Kastriot 09 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan lagjia Arberia banesa gjendet perfundi komunes se re me pamje nga qyteti . Banesa ka dy dhoma te gjumit, dhoma dites me kuzhine , dy banjo , shpaiz , ballkon dhe garazhd. Banesa eshte ndertim i ri.Ne rast te marreveshjes banesa mobilohet sipas deshires se qiramarresit. 24or uj dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim