Jepet me qera

Jepet me qera nga: kastriot 13 Gsh 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dragodan gjendet te komuna e re banesa eshte e mobiluar,
24or uj dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim