Jepet me qera

Jepet me qera nga: kastriot 14 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dragodan/Prishtine banesa eshte e mobiluar gjendet te komuna e re.
24or uj dhe rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim