Jepet me qera

Jepet me qera nga: Kastriot 15 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dragodan gjendet te komuna e re banesa eshte e mobiluar.
24or uj dhe rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim