Jepet me qera

Jepet me qera nga: kastriot 24 Gsh 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne dragodan gjendet te komuna e re banesa eshte e mobiluar.
24or uj dhe rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim