Jepet me qera

Jepet me qera nga: kastriot 25 Gsh 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dragodan gjendet te komuna e re, banesa eshte e mobiluar.
24or uj dhe rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim