Jepet me qera

Jepet me qera nga: murat 02 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera . Banesa ka 3 dhoma dhe nje kuzhin . Gjendet ne lagjen Ulpiana , tek fontana . Per informata mund te kontaktoni ne kete nr te telefonit
044 312 971
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim