Jepet me qira Banesa ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Besim 04 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ne top qender te prishtines kompet e renovuar ,e gatshme per banim nga 1 shtatori 2015.
Banesa ka dy terrasa,nje dhome gjumi,nje sallon,banjo,kuzhina,e mobiluar dhe shume e pershtatshme per banim,
Qetesi absolute edhe pse ne qender te qytetit.
Cmimi i diskutueshem.
Perparesi kane nderkombetare dhe familjar vendor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim