Jepet me qira banesa te fakullteti Teknik

Jepet me qera nga: Riza 19 Sht 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer Fakulltetit Teknik, mbi Route 66
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet ose jepet me qira banes ne mdhesi 65 m2 afer Fakulltetit Teknik. Saktersisht banesa gjendet ne katin e 4, ose dy kate mbi Route 66. Eshte ngjitur me fakulltetin Tektik (siq shihet ne foto)

Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.

Ajo ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallonin me kuzhine dhe korridorin.

Jeni te mireseardhur ta shikoni. Kontaktoni ne 049-456-782 ose 044-137-743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim