Jepet me qira banesa

Jepet me qera nga: Qefsere Haxhiislami 26 Gsh 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taslixhe
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira dy dhomshe ne taslixhe,qmimi 200 eur.
Numri kontaktues 044/223-459 dhe 044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim