Jepet menjehere Banesa me qera

Jepet me qera nga: Banesa 31 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bill Klinton Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qera ne lagjen Dardania te Bill Klinton ne Prishtine. Banesa i ka tri dhoma dhe eshte e mobliuar mire, i ka tri dhoma. Cmimi sipas marreveshjes!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim