Jipet Banesa me Qera nga data 1 tetor lirohet

Jepet me qera nga: Arijan 21 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me Qera mbrapa Pro Credit Bankes ne lakrishte banesa gjindet ne katin e 4 ka lift 24 or dhe posedon 2 dhoma gjumi + sallon ku mund ta shfrytzoni edhe si dhom gjum pasi ka kuzhinen ndaras ekstra ka ballkon.E mobiluar me termo qendrore banesa osht e gatshme per banim nga 1 Tetori e perahtashme per familjar ose Studenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim