KERKOJM BASHKBANUESE ,LAGJIA DARDANIA

Jepet me qera nga: V.K 16 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Dardania
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Jemi 3 cimere kerkojm nje bashkbanuese femer studente ose ne mardhenje pune, banesa gjindet ne lagjen Dardania te kurrizi afer postes madhe ka 2 dhoma bashk me kuzhin,4 shtreter,ne katin e 7 banesa posedon ashensor qe cdoher eshte aktiv,e mobiluar mir,qeraja mujore eshte 50euro plus shpenzimet (uje dhe rryme) presim te interesuara serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim