KERKOJM URGJENTISHT BASHKBANUESE,lagjia DARDANIA

Jepet me qera nga: Majlinda 17 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Dardania
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jemi 3 cimere kerkojm edhe nje bashkbanuese ,banesa gjendet ne lagjen Dardania afer postes madhe ka 2 dhoma bashk me kuzhin,ka 4 shtreter ,banesa eshte ne katin e 7 por ka lift qe punon cdoher , qeraja mujore per person eshte 50euro plus shpenzimet (rrym dhe uj)banesa ngorhet nga termokosi,ngohja eshte shume e mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim