Katë shtëpie me Qera

Jepet me qera nga: arben përvetica 09 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga 24 maji Arberi 1 Prishtin
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte nje apartament mesatar (Katë shtëpie) ndodhet 1.5 km larg nga qendra kryesore në Bulevardin Nënë Tereza dhe gjithashtu në afërsi të të gjitha ambasadave të akredituara në Republikën e Kosovës, si Ambasada Amerikane, Ambasada e Hungarisë, greke, britanike, apartament ka afër bare kafe, dyqane, restorante, stacionin e autobusëve,
Ky apartament përbëhet nga:
Hyrje të veçantë
1 dhoma gjumi
1 dhomë e ditës
1 sallë me kuzhinë
1 banjo
Vend parkimi privat

Apartamenti ka 24 orë ujë (pellgje 1000 litra) ujë, 24 orë ngrohje qendrore pushtet, internet të shpejtë WiFi, TV kabllor, dhe të gjitha shërbimet e tjera të nevojshme të tilla si makinë larëse, hekur, të gjitha të përfshira në çmim

Çmimi është i arsyeshëm dhe i negociueshëm në bazë të kohëzgjatjes së qëndrimit tuaj në apartament.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim