Kat Shtepie me Qira në Prishtinë

Jepet me qera nga: iliri 13 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taslixhe II
Komuna: Prishtinë
Është e lirë nga data 16/11/2015 e Hëne.Kat shtepie me qira në TASLIXHE II me hyrje të veqantë në laxhen më të bukur të Prishtinës.Posedon 2 dhoma,koridor,kuzhin dhe banjo.Qmimi vetëm 120 E.
Tel. 044 880 668 & 044 880 663 ose në Viber në 044 986 626 ditëve të punës nga ora 8:00 deri në 16:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim