Kat shtepie me qera

Jepet me qera nga: DESIDIAT 12 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ne hyrje te parkut Germia
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kati leshohet me qera eshte ne objekt i cili ka sistem te banesave qasjen .Kati ka 90 m2 ,posedon internet wifi,tv kabllovik,nxemje me rrym ose me oxhak ,parking.Objekti monitorohet nga kamerat dhe ka alarm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim