Kat shtepie me qira te SLLOVENIA SPORT_160m2

Jepet me qera nga: arber Sot 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sllovenia sport
Sipërfaqe: 160 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj kat shepie me qira te Sllovenia Sporti te Hotel Ambasadori
160m2 e mobiliar ne teresi posedon dhe lift
Banesa posedon:
- 3 dhom gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor

Per me shume na kontaktoni ne numrat _WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim