Kati shtepis ne Dragodan ipet me qira nxemje qendr

Jepet me qera nga: Xhemajl 09 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Kati shtepis ne Dragodan perbehet prej
1 Sallon

2 Dhoma gjumi

Kuzhin koridor banjo dhe ballkon uj dhe rryme 24 ore i mobiluar

siperfaqe 130m katror dhe garazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim