Kerkohen 2 bashkebanuese Banesa Tek Qafa Qender

Jepet me qera nga: Sanie 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Jemi 2 cimere ne maredhenie pune veq duke banuar ne kete banese. Na nevojiten edhe 2 cimere femra (ne maredhenie pune mundesisht) ose studente femra. Banesa gjendet tek Qafa-Qender. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe shume e rehatshme(shih Fotot).Me 2 ashensor 24 ore. Posedon 2 Dhoma gjumi te medha, sallon te madh veqmas, kuzhine veqmas, ballkon(terase-Dhomat kane dalje ne kete terase) , koridor me hyrje neper dhoma dhe toilete 2.
Shihni Fotot (Jane Origjinale).
Çmimi Komplet baneses 250Euro+shpenzimet.
Per ta vizituar (shikuar) banesen kontaktoni numrat:
Tel 045 966 988(Viber)- 045 258 233(Nuk ka Viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim