Kerkoj 3CIMERA

Jepet me qera nga: 044366634 07 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: DARDANI te PTK-ja
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 3 Cimera student ose punetor per te banuar bashk ne banesen 3 dhomshe ne Dardani, afer Postes kryesore. Banesa eshte e renovuar dhe mobiluar per banim. Nxemje qendrore. Lifti punon. Komplet qiraja per 4 persona eshte 260 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim