Kerkoj Banes Me Qera Te Parku paguaj 200€

Jepet me qera nga: kushtrim 26 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qira ka parku i qytetit, varri i rugoves ose te fakullteti iliria jam familjar banesa duhet te ket nje dhome te fjetjes dhe sallon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim