Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 09 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabri-Emshir
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir

Renditjet:

- 1 deri 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Banesat kerkohen per familjar

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim