Kerkoj Banesa me Qira te Sllovenia Sportit - Parku

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 09 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sport dhe te Parku
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa me Qira te Sllovenia Sportit - Parku i Qytetit

Renditjet:

- 1 deri 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim