Kerkoj Banese afer qender 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 21 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, prapa Teatrit, Sirus Hoteli
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa duhet te jete e mobiluar
Duhet te kete dhomen e dites, kuzhine me trepezari,
nje dhome te gjumt banjo dhe terrase.
duhet te jete afer qendres.
cmimi 250 - 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim