Kerkoj Bashkébanues banesa eshte te Hotel Afa

Jepet me qera nga: Beqir 16 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kérkoj 2 ose 3 bashkébanues , banesa eshte te Hotel Afa dhe ka kushte te mira banimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim