Kerkoj Cimere

Jepet me qera nga: Bleona Zeqiri 07 Jan 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tophane te Gjykata
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 4 cimere ose punetore, te cilat kerkojn banes ne prishtine.
Banesa gjendet ne lagjen Tophane te Gjtykata afer viva fresh store.
K 3 dhoma gjumi dhe nje sallon plus nje banjo me shpajc. Kati i 3
Nuk prish pune te jene edhe 3 cimere.
qmimi per kater kuptohet qe eshte 200 shpenzimet i paguaj vet dmth ka 50 euro vetem per person.
Une punoj ne prishtine vet jam pronare e baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim