Kerkoj bashk banuse femer

Jepet me qera nga: Rina 26 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek Qafa afer shkolles Meto Bajraktari dhe eshte e lire nga data 1 mars
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim