Kerkoj bashkebanues(Cimer) ne Prishtine

Jepet me qera nga: Bujar 02 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj Cimer ne Prishtine , banesa gjindet ne Ulpian, Perball hyrjes se shkolles Hasan Prishtina.Banesa eshte gasonjerk me koridor dhe Banjo.Qmimi eshte 50 euro plus shpenzimet ne muaj qe ndahen ne gjysem.Ne shpenzime perfshihen :Nxemjet qendrore,Uji,Berllogu,Rryma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim