Kerkoj bashkebanuese (cimere)

Jepet me qera nga: Jeta 27 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir, te kompleksi Dardha
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, kerkoj bashkbanuese (vajza). Banesa gjindet ne Emshir prane DARDHES dhe TEB bankes.
Banesa eshte e re dhe e mobiluar, nuk ka asnjehere reduktime te ujit dhe rrymes. ka dy dhoma gjumi, dhoma e dites dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim