Kerkoj bashkebanuese

Jepet me qera nga: Qendresa Mehmeti 28 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanuese femra. Banesa gjendet ne Lagjen e spitalit, Mati 1, mbi "Super viva". Banesa eshte e re dhe ka te gjitha kushtet per banim. Cmimi eshte 50€ per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim