Kerkoj cimere/ Banese me qera

Jepet me qera nga: Jeta 05 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir te Dardha
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Kerkoj cimere vajza, Banesa eshte e re ne Emshir te banka TEB. (banesa e Aldexit). Uji dhe rryma kurr nuk ndalen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim