Kerkoj cimere

Jepet me qera nga: Jeta 06 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir (te Dardha)
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Kerkoj cimere vajza, Banesa eshte e re ne Emshir te banka TEB. (banesa e Aldexit). Uji dhe rryma kurre nuk ndalen. Pagesa qirase behet individuale (per shtrat).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim