Kerkoj tri bashkbanuese- studente

Jepet me qera nga: Nita 27 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kerkoj tri bashkebanuesa femra/studente. Banesa gjendet ne L. e Spitalit te Farmedi, banesat e Avni Gjakoves-ndertim i ri, 5min afer fk te Mjekesis dhe fk. Teknike.
Banesa ka te gjitha kushte per banim..Qmimi per person edhe 60euro plus rryma e perbashket, shpenzime tjera uji, lifti, mbeturinat paguhen nga pronari..Shpallja vlen vetem per studente femra.
Tel; 049138062 dhe 049135422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim