Kerkojm 3 bashkebanuese(f)

Jepet me qera nga: studentja 14 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kerkojm urgjentisht 3 bashkebanuese (f).
Banesa gjendet ne lagjen Dardania kati 2 dhe ploteson te gjitha kushtet per banim.
Ka dy dhoma ,dhoma treshe eshte e lir, banjo,ballkon,kuzhin dhe nxemje qendrore .
Qmimi 50€ per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim